2023 Katılımcı Listesi

Katılım Yılı:
Ad Soyad Doğum Tarihi Cinsiyet Kulüp Yelken No Kesin Kayıt
1 Azerbaijan DAVUD BABAZADA 2010 Erkek Sailing Federation of Azerbaijan AZE 114
2 Azerbaijan EMEL MEMMEDLI 2011 Kadın Sailing Federation of Azerbaijan AZE 110
3 Azerbaijan FURKAN MUSTAFAYEV 2012 Erkek Sailing Federation of Azerbaijan AZE 109
4 Azerbaijan Nargiz MAMMADOVA 2010 Kadın Sailing Federation of Azerbaijan AZE 118
5 Azerbaijan Nezrin MAMMADOVA 2010 Kadın Sailing Federation of Azerbaijan AZE 111
6 Bulgaria Simeon Hristov 2010 Erkek Sailing Club Hristov BUL 677
7 Bulgaria Filip Jelev 2011 Erkek CSYC Academic BUL 1011
8 Bulgaria Atanas Zlatev 2010 Erkek Yacht Club Pomorie BUL9339
9 Bulgaria Hristo Garkov 2014 Erkek Yacht Club Pomorie BUL 931
10 Bulgaria Nikoleta Kirova 2014 Kadın Yacht Club Pomorie BUL 971
11 Bulgaria Todor Gochev 2013 Erkek Yacht Club Pomorie BUL933
12 Bulgaria Zaraq Conkova 2010 Kadın Yacht Club Pomorie BUL9777
13 Bulgaria Dimitar Bozovayski 2010 Erkek Ovc Nessebar 2000 Bul 240
14 Bulgaria Vangel Babev 2012 Erkek Ovc Nessebar 2000 Bul 243
15 Bulgaria Vinchenco Nikolov 2012 Erkek Ovc Nessebar 2000 Bul 241
16 Latvia Villiams Osipovs 2013 Erkek FVR LAT148
17 Malta Aneese Bugeja 2011 Kadın Birzebbugia Sailing Club MLT198
18 Malta Jack Vella 2012 Erkek Birzebbugia Sailing Club MLT192
19 Malta Krista Spiteri 2010 Kadın Birzebbugia Sailing Club MLT168
20 Malta Luca Attard 2012 Erkek Birzebbugia Sailing Club MLT201
21 Malta Luca Scicluna 2011 Erkek Birzebbugia Sailing Club MLT186
22 Malta Thomas Giusti 2012 Erkek Birzebbugia Sailing Club MLT193
23 Malta Emily Mallia 2010 Kadın Birzebbugia Sailing Club MLT199
24 Tajikistan Kristian Pishchikov 2010 Erkek TJK Sailing Team TJK 1
25 Turkey Bartu Önal 2012 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 4
26 Turkey Bora Akın 2013 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 7
27 Turkey Can Üçsel 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 126
28 Turkey Ece Çaldağ 2008 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 124
29 Turkey Ekin Derindere 2008 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 308
30 Turkey Emil Öcal 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 3
31 Turkey Kaya Osman Üner 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 121
32 Turkey Kerem Çifter 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 125
33 Turkey Kuzey Varol 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 128
34 Turkey Mehmet Erkut Budak 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 122
35 Turkey Melis Öztürk 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 129
36 Turkey Osman Reşat Kozikoğlu 2009 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 127
37 Turkey Sezer Ege Tezel 2009 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 123
38 Turkey Yurii Svishchov 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR UKR128
39 Turkey ADA KOYUNBA 2014 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7584
40 Turkey AHMET EFE ÇANAKÇI 2010 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7561
41 Turkey AREL HANGÜL 2011 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7595
42 Turkey ASU DOĞA KURTULUŞ 2011 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7599
43 Turkey ATA TÜRKOĞLU 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1177
44 Turkey ATLAS FİŞEK 2010 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7577
45 Turkey DENİZ ACELE 2014 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7521
46 Turkey EGE NAZ AYDIN 2010 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7560
47 Turkey ESMA TÜRK 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 751
48 Turkey HASAN DANACI 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1171
49 Turkey HATİCE AZRA ASLAN 2012 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7523
50 Turkey KUZEY BAŞAR İNBAT 2011 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7500
51 Turkey LERA SU ÇINAR 2012 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7551
52 Turkey MEHMET TÜNAY 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7558
53 Turkey MİNA ORHAN 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7547
54 Turkey NACİ BALKAN GÜLİNAN 2010 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1162
55 Turkey NİL CEBECİ 2012 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7565
56 Turkey SARP KAYA DENİZ 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1248
57 Turkey TAYFUN TÜRK 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7515
58 Turkey TOPRAK SEPETÇİ 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7575
59 Turkey ULUÇ DENİZ ALBAYIR 2012 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1161
60 Turkey UMUT ÖZASLAN 2013 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7522
61 Turkey YAMAN DURSUN 2012 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1240"
62 Turkey ADA CANUYSAL 2010 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1801
63 Turkey ATEŞ CANUYSAL 2012 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1802
64 Turkey SADRİHAN SUER 2008 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 100
65 Turkey İsmail Sevgen 2009 Erkek Güney Ege Spor kulübü TUR 3580
66 Turkey Semih Kalaycı 2013 Erkek Güney Ege Spor kulübü TUR 1596
67 Turkey Ayhan Şimşek 2013 Erkek Güney Ege Spor kulübü TUR 3600
68 Turkey İsmet Yüksel 2011 Erkek Güney Ege Spor kulübü TUR 1592
69 Turkey Ada EKŞİ 2009 Kadın FERDİ TUR TUR 1
70 Turkey ALİ KANTARCIOĞLU 2012 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1478
71 Turkey ARİELA RUDKOVSKAYA 2010 Kadın YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1401
72 Turkey ASAF KAAN GÜVENÇ 2011 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1464
73 Turkey CENGİZ EREN GÜVENÇ 2013 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1440
74 Turkey ÇINAR ÖZDEMİR 2010 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1452
75 Turkey DENİZ SEVER 2013 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1451
76 Turkey DERİN BARTAN 2010 Kadın YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1400
77 Turkey DERİN KARAGÖZOĞLU 2012 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1448
78 Turkey DERİN TÜZEL 2013 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1453
79 Turkey ELA SEVER 2011 Kadın YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1220
80 Turkey ÖMER YAĞIZ ÇANKAYA 2012 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1455
81 Turkey SAMİ DENİZ KORKMAZ 2009 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1458
82 Turkey TAN GÜNEÇ 2009 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1470
83 Turkey YAMAN ALİ KORKMAZ 2012 Erkek YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1456
84 Turkey ZEYNEP ALPARTUN 2009 Kadın YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1461
85 Turkey ZEYNEP ÖZER 2011 Kadın YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ TUR 1450
86 Turkey ARZU DEMİR 2010 Erkek BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ TUR 1446
87 Turkey ÇINAR KÜRŞAT 2010 Erkek HALİKARNAS YELKEN KULÜBÜ TUR 1460
88 Turkey Batu cagan Calli 2009 Erkek Ferdi TUR Tur 4
89 Turkey Doruk Ercan 2009 Erkek Ferdi TUR Tur 6
90 Turkey Gulistan su Sandalli 2009 Kadın Ferdi TUR Tur 2
91 Turkey Mira Gunesel 2011 Kadın Ferdi TUR Tur 3
92 Turkey Ruzgar Direl 2011 Erkek Ferdi TUR Tur 5
93 Turkey ADA ADEN VATANSEVER 2014 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 193
94 Turkey ALİÇO DALGAYARAN 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 173
95 Turkey ALİN MİRA ZÜMBÜL 2014 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7170
96 Turkey ALYA GÖKÇEBELEN 2012 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 179
97 Turkey AREN CAN TAŞKIRAN 2010 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7776
98 Turkey BİLGE NEHİR ATLIĞ 2010 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 86
99 Turkey CAN AYAZ ÖZER 2015 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7770
100 Turkey CAN PARS TAPKAN 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7775
101 Turkey DEMİR VASİLİY GOGULAN 2009 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7779
102 Turkey DENİZ BASMACIOĞLU 2011 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 87
103 Turkey DENİZ TEKİN 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 178
104 Turkey DENİZ EMRE ALP 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 175
105 Turkey DENİZ MEY KÖYLÜOĞLU 2013 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 183
106 Turkey DERİN DEĞİŞEN 2009 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 1903
107 Turkey DİDEM ŞAHİN 2008 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7179
108 Turkey DOĞA TEZKAVUŞAN 2009 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 177
109 Turkey DORUK DEĞİŞEN 2014 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7175
110 Turkey DURU KARABUĞ 2013 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 26
111 Turkey ELA VURAL 2010 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 88
112 Turkey ERİN LEVENT TOSYALI 2009 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7176
113 Turkey ERSEN EMİROĞLU 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7173
114 Turkey EYMEN AKKARTAL 2013 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 176
115 Turkey İREM ŞAHİN 2008 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7178
116 Turkey KAĞAN KÜÇÜK 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 68
117 Turkey KUZEY KILIÇ 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 180
118 Turkey LENA ERTÜRK 2011 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7777
119 Turkey MAYA DİLEK 2010 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7177
120 Turkey MEHMET DEMİR İZLER 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7778
121 Turkey MEHMET SARP BALTA 2009 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7174
122 Turkey MERCAN DALGACI 2013 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 174
123 Turkey MERT CUMHUR USLU 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7771
124 Turkey MİNA ACAR 2011 Kadın ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7774
125 Turkey ÖMER SELİM ATLIĞ 2016 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7172
126 Turkey ORION MİZRAKN 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 180
127 Turkey POYRAZ KARABUĞ 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 34
128 Turkey RÜZGAR EGE SAYIN 2011 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 182
129 Turkey YAĞIZ ALP SARIÇAKIR 2013 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 85
130 Turkey YAMAN ÇAĞDAŞ 2013 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 67
131 Turkey YİĞİT USLU 2014 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7773
132 Turkey YİĞİT HALİL SARIÇAKIR 2012 Erkek ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ TUR 7772
133 Turkey AHMET AREL BARUT 2013 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5900
134 Turkey AHMET METE HÜNKAR 2013 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5907
135 Turkey ATEŞ ALİ BAKIR 2012 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5901
136 Turkey BORAN ÖDEN 2012 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5912
137 Turkey DENİZ GÖÇMEN 2012 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5910
138 Turkey DORA ÖZDEMİR 2012 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5946
139 Turkey DORUK ÖZKAN 2013 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5902
140 Turkey DURU ATEŞ 2013 Kadın TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5904
141 Turkey HAYRETTİN EREN ÇAKIR 2011 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5913
142 Turkey KEMAL EFE KARA 2013 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 8
143 Turkey MEHMET YAMAN YAMANOĞLU 2014 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5923
144 Turkey MELİS BOLAT 2011 Kadın TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 1959
145 Turkey MUSTAFA KAAN ÖZAY 2011 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5914
146 Turkey RÜZGAR UZEL 2014 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5905
147 Turkey TUNA KAYA 2011 Erkek TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5911
148 Turkey ZEYNEP CANAZ 2014 Kadın TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR 5906
149 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 1
150 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 2
151 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 3
152 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 4
153 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 5
154 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 6
155 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 7
156 Turkey Turkish National Team 2023 Erkek Turkish National Team TUR 8
157 Turkey Turkish National Team 2023 Kadın Turkish National Team TUR 9
158 Turkey Turkish National Team 2023 Kadın Turkish National Team TUR 10
159 Turkey Turkish National Team 2023 Kadın Turkish National Team TUR 11
160 Turkey Turkish National Team 2023 Kadın Turkish National Team TUR 12
161 Turkey DAĞHAN HANEY 2011 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1900
162 Turkey EMİR KUZEY POYRAZ 2011 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1897
163 Turkey EREN BERKOL 2014 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1887
164 Turkey MEHMET MİTHAT DENER 2010 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1884
165 Turkey MERCAN SAYLAM 2013 Kadın TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1890
166 Turkey NUSRET ATALAY 2013 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1891
167 Turkey REŞAT EMİR UZUN 2013 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1892
168 Turkey RÜZGAR CENGİZ 2012 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1895
169 Turkey SÜZAN YAPRAK ŞENOL 2011 Kadın TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1899
170 Turkey TOPRAK ACUN ŞENOL 2010 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 1896
171 Turkey TUNA ALP POMAKOĞLU 2009 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 8000
172 Turkey UZAY GÖKYILDIZ 2011 Erkek TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ TUR 2222
173 Turkey AHMET SELÇUK GÜVEN 2011 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 2045
174 Turkey CAN TOPÇU 2010 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 964
175 Turkey DORUK UYAR 2009 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 2050
176 Turkey KADİR TAMER AKÇAR 2012 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 962
177 Turkey MESUT EGE KORKUT 2012 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 2035
178 Turkey ŞEMS ERTUĞRUL GÖKBAŞ 2012 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 977
179 Turkey YASİN AYDOĞAN 2009 Erkek GÖCEK YAT KULÜBÜ TUR 963
180 Turkey Alaz Eligür 2011 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 262
181 Turkey Ali Aras Muratoğlu 2010 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 766
182 Turkey Asilkan Öğüt 2009 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 220
183 Turkey Cudi Ahmet Gürmen 2014 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 265
184 Turkey Kaya Eraydın 2011 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 1754
185 Turkey Maya Karabat 2014 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 221
186 Turkey Mehmet Akbaş 2010 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 1753
187 Turkey Mete Türedi 2015 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 266
188 Turkey Naz Sarp 2010 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 216
189 Turkey Naz Tulumcu 2008 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 772
190 Turkey Yamaç Kayacık 2014 Erkek Marmara Yelken Kulübü TUR 261
191 Turkey BELİNAY ÖZDEMİR 2011 Kadın GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 2502
192 Turkey GÜRAY KORKMAZ 2011 Erkek GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 1051
193 Turkey MELTEM SERAP AYBERS 2010 Kadın GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 1058
194 Turkey MENGÜBARS LEVENT 2009 Erkek GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 2501
195 Turkey NİLDA BALCI 2012 Kadın GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 1050
196 Turkey RÜZGAR DENİZ GÜNDÜZ 2011 Erkek GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 1056
197 Turkey YAĞMUR KARABULUT 2009 Kadın GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ TUR 1052
198 Turkey ALESTA BEDİR 2009 Erkek MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9053
199 Turkey BERKER ERTOĞLU 2013 Erkek MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9051
200 Turkey ECRİN SÜMER 2011 Kadın MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9056
201 Turkey KEREM TAHA DURMAZ 2012 Erkek MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 7114
202 Turkey LİMA BASTA 2011 Kadın MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9054
203 Turkey MEHMET UTKU BOZAN 2010 Erkek MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9052
204 Turkey POYRAZ ALP OKÇU 2014 Erkek MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 9055
205 Turkey Ayaz Köklü 2012 Erkek Teos Yat ve yelken kulübü TUR 9220
206 Turkey Cem Öztürk 2012 Erkek Teos Yat ve yelken kulübü TUR 9293
207 Turkey Elif Ergül 2011 Kadın Teos Yat ve yelken kulübü TUR 9210
208 Turkey Emir Özbek 2012 Erkek Teos Yat ve yelken kulübü TUR 421
209 Turkey Enes Ersay 2012 Erkek Teos Yat ve yelken kulübü TUR 9235
210 Turkey Akın Hammaş 2011 Erkek GALATASARAY TUR 2520
211 Turkey Alize Duru Birinkulu 2011 Kadın GALATASARAY TUR 1773
212 Turkey Ayşe Deniz Çoroğlu 2013 Kadın GALATASARAY TUR 2529
213 Turkey Can Erden 2011 Erkek GALATASARAY TUR 2518
214 Turkey Dora Ayça 2013 Kadın GALATASARAY TUR 1775
215 Turkey Elif Terece 2012 Kadın GALATASARAY TUR 1777
216 Turkey Emir Tombuloğlu 2013 Erkek GALATASARAY TUR 2521
217 Turkey Eren Kaan Erendemir 2012 Erkek GALATASARAY TUR 572
218 Turkey Eymen Pehlivan 2013 Erkek GALATASARAY TUR 2519
219 Turkey Faruk Timur Goca 2009 Erkek GALATASARAY TUR 156
220 Turkey Güner Sümer 2012 Erkek GALATASARAY TUR 159
221 Turkey Hakkı Mehmet Dündar 2012 Erkek GALATASARAY TUR 2523
222 Turkey İnci Gülsöy 2013 Kadın GALATASARAY TUR 2532
223 Turkey İrem Arkun 2012 Kadın GALATASARAY TUR 2522
224 Turkey Lale Şirin Goca 2011 Kadın GALATASARAY TUR 2527
225 Turkey Mina Dündar 2011 Kadın GALATASARAY TUR 1774
226 Ukraine Dmytro Antipin 2010 Erkek Nikolaev-OSDUSHOR UKR-247
227 Ukraine Oleksandr Chikalov 2009 Erkek ZRFSK UKR 205
228 Ukraine Yehor Povalyashko 2009 Erkek ZRFSK UKR 15