Turkey

Austria

Great Britain

Romania

United Arab Emirates

Slovenia

Bulgaria

India

Italy

Greece

Russia

Morocco

Denmark
     
     
Adı Soyadı Doğum Tarihi E/B Kulüp Adı Yelken No Kesin Kayıt
1 Austria Yannis Saje 2014 (junior) E SCTWV Achensee AUT 1036 ok
2 Austria Leonie Kralinger 2014 (junior) B SCTWV Achensee 1178 ok
3 Austria Liselotte Tschemer 2014 (junior) B SCTWV Achensee 1176 ok
4 Austria Clarissa Tanzer 2014 (junior) B SCTWV Achensee 1107 ok
5 Austria Johannes Laesser 2014 (junior) E SCTWV Achensee 1852 ok
6 Bulgaria Inna Ivanova 1999 B Balchik BUL 111 ok
7 Bulgaria Martin Penev 1999 E Balchik BUL 112 ok
8 Bulgaria Mihael Stoqnov 1999 E Balchik BUL 12 ok
9 Bulgaria Iasen Velikov 2001 E Balchik BUL 113 ok
10 Denmark Elisabeth Thea Guldager Lauridsen 2004 (junior) B Kaløvig Bådelaug DEN 8225 ok
11 Denmark Anne Sofia Guldager Lauridsen 2003 (junior) B Kaløvig Bådelaug DEN 8301 ok
12 Denmark Nikolaj Berg 2000 E Kaløvig Bådelaug DEN 8163 ok
13 Denmark Kristoffer Berg 2002 E Kaløvig Bådelaug DEN 8202 ok
14 Great Britain Lucy Wilson 2001 B Dubai Offshore Sailing Club GBR 6220
15 Greece POLICHRONIS GIANNAKIDIS 2001 E NAUTATHLETIC CLUB OF ALEXANDROUPOLIS GRE233
16 Greece sean tshoukas 2002 E NAOK CORFU 5098
17 Greece IRIS ARVANITI 2000 B NCPF GRE 2572 ok
18 Greece PAUL MARGARITIDIS 2000 E NCPF GRE 2046 ok
19 Greece THEOFANIS TSIROGLOU 2003 (junior) E NCPF GRE 2569 ok
20 Greece SPYROS PROVELEGIOS 2003 (junior) E NCPF GRE 2570 ok
21 Greece Alex Tsitsikas 2003 (junior) E Nautical sailing club of Kalamaria Thessaloniki GRE 2500 ok
22 Greece Maria Vogiatzopoulou 2004 (junior) B Nautical sailing club of Kalamaria Thessaloniki GRE 2501 ok
23 Greece Giannis Rallakis 2003 (junior) E Nautical sailing club of Kalamaria Thessaloniki GRE 2505 ok
24 India Ananya Chouhan 2000 B EME sailing Association IND 1396
25 India Neelanand R 2004 (junior) E ROYAL MADRAS YACHT CLUB IND 1156
26 Italy Anna Pagnini 2003 (junior) B YC Adriaco ITA 8367 ok
27 Italy Massimiliano Antoniazzi 2005 (junior) E YC Adriaco ITA 7532 ok
28 Italy Erica Milone 2003 (junior) B YC Adriaco ITA7476 ok
29 Italy Francesco Austoni 2004 (junior) E YC Adriaco ITA 7479 ok
30 Italy Caterina Sedmak 2003 (junior) B Trieste 8306 ok
31 Italy Elisa Sedmak 2005 (junior) B Trieste 5004 ok
32 Italy Jan Pernarčič 2003 (junior) E YC Čupa ITA 8308
33 Italy Nina Benedetti 2001 B YC Čupa ITA 7707
34 Italy Giulio Michelus 2000 E YC Čupa ITA 8024
35 Italy Filippo Costa 2001 E Yacht club Adriaco ITA8187 ok
36 Italy Andrea Nordio 2004 (junior) E Società velica Barcola Grignano ITA 8386 ok
37 Italy Niccolo Sangermano 2003 (junior) E Società velica Barcola Grignano ITA 8384 ok
38 Italy Michela Stefani 2002 B Società velica Barcola Grignano ITA 7972 ok
39 Italy Jamila Cerdeira Estrada 2003 (junior) B Società velica Barcola Grignano ITA 8382 ok
40 Italy Marco Lombardo 2002 E LNI Mandello del Lario ITA 7374
41 Italy Niccolò Nordera 2002 E R.Y.C.C. SAVOIA ITA7740 ok
42 Morocco National Team 2000 E National Team 1 ok
43 Morocco Naional Team 2 2000 E National Team 2 ok
44 Morocco National Team 3 2000 E National Team 2 ok
45 Morocco National Team 4 2000 E National Team 4 ok
46 Romania Maximilian Rosca 2000 E CLUBUL SPOARTUL STUDENTESC BUCURESTI ROU 100
47 Romania Philipp Frick 2001 E CLUBUL SPOARTUL STUDENTESC BUCURESTI ROU 101
48 Romania Daniel Voicu 2002 E CLUBUL SPOARTUL STUDENTESC BUCURESTI ROU 105
49 Romania Luca Ionut 2002 E CLUBUL SPOARTUL STUDENTESC BUCURESTI ROU 110
50 Romania NEAGU PETRU 2001 E Fraglia Vela Riva ROU7000
51 Romania LUANA BOICENCO 2003 (junior) B club sportiv electrica constanta ROU 216 ok
52 Romania VLAD ION 2001 E club sportiv electrica constanta ROU 200 ok
53 Romania STEFAN PENCIU 2002 E club sportiv electrica constanta ROU 2002 ok
54 Romania MIHAI MOCANU 2000 E club sportiv electrica constanta ROU 218 ok
55 Romania EBRU BOLAT 1999 B Romanian Royal Yacht Club ROU 899 ok
56 Russia Vladislav Belyaev 1999 E Sochi sailing club RUS 1313 ok
57 Russia Pavel Evdokimov 2002 E Sochi sailing club RUS 885 ok
58 Russia Daniil Puzikov 2001 E Sochi sailing club RUS 174 ok
59 Russia Danil Nikitenko 2001 E Sochi sailing club RUS 18 ok
60 Russia Ivan Dolgov 2003 (junior) E Vodnik RUS 8 ok
61 Russia Vladislav Pavlov 2001 E Vodnik RUS 139 ok
62 Russia Danil Danilov 2003 (junior) E Vodnik 117 ok
63 Russia Danil Kleiman 2003 (junior) E Vodnik 302 ok
64 Russia Zoya Novikova 2000 B Rautu 1001
65 Russia Yakov Novikov 2005 (junior) E Rautu 102
66 Slovenia Špela Hajdinjak 2002 B J.K.Olimpik Izola SLO 699 ok
67 Slovenia Mara Turin 1999 B J.K.Izola SLO-229 ok
68 Slovenia Daniel Cante 2004 (junior) E J.K.Izola SLO-228 ok
69 Slovenia Toni Benčič 2006 (junior) E J.K.Izola SLO-1 ok
70 Turkey Emrullah TÜRKMEN 2001 E Göcek yat Kulübü TUR 966 ok
71 Turkey Berke ÖZTÜRK 2003 (junior) E Göcek yat Kulübü TUR 961 ok
72 Turkey Hakan KÜÇÜKHÜSEYİN 2005 (junior) E Göcek yat Kulübü TUR 976 ok
73 Turkey Enver TÜRKMEN 2005 (junior) E Göcek yat Kulübü TUR 973 ok
74 Turkey Zeynep Uyanık 1999 B B.B.BODRUMSPOR TUR 7525 ok
75 Turkey Mert Önder 2000 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1174 ok
76 Turkey Batuhan Ardal 2002 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1177 ok
77 Turkey Nilüfer Aldinç 2002 B B.B.BODRUMSPOR TUR 7524 ok
78 Turkey Cengizhan Özcan 2002 E B.B.BODRUMSPOR TUR 314 ok
79 Turkey Ozan Ersoy 2004 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1251 ok
80 Turkey Ege Turak 2001 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1247 ok
81 Turkey Kemal Ege Özgün 2003 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 7529 ok
82 Turkey Efe Ağan 2000 E B.B.BODRUMSPOR TUR 7233 ok
83 Turkey Utku Şaybakhan 2001 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1179 ok
84 Turkey Kaan Akdoğan 2002 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1166 ok
85 Turkey Demir Kırmızıyeşil 2004 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 7530 ok
86 Turkey Boran Akgün 2000 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1173 ok
87 Turkey Arhan Kısa 2004 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1168 ok
88 Turkey Baran Akgün 2000 E B.B.BODRUMSPOR TUR 7232 ok
89 Turkey Eren Tahincioğlu 2004 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1981 ok
90 Turkey Ateş Saydam 2005 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 7 ok
91 Turkey Ataberk Erberktaş 2004 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1249 ok
92 Turkey Deniz Korkmaz 2003 (junior) B B.B.BODRUMSPOR TUR 1250 ok
93 Turkey Sarp Mireli 2002 E B.B.BODRUMSPOR TUR 1241 ok
94 Turkey Mehmet Akyurtlaklı 2003 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1242 ok
95 Turkey Ege Akil 2005 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1244 ok
96 Turkey Bulut Algül 2003 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1245 ok
97 Turkey Aslan Murat Şevk 2003 (junior) E B.B.BODRUMSPOR TUR 1247 ok
98 Turkey Zülal Alev Erkan 2003 (junior) B Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 830 ok
99 Turkey Arda Ayyıldızbayraktar 2003 (junior) E Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 842 ok
100 Turkey Erdem Taşkoparan 2001 E Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 848 ok
101 Turkey Kerem Can Çetiz 2001 E Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 843 ok
102 Turkey Meriç Erdağlı 2003 (junior) E Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 323 ok
103 Turkey Can Özbilen 2004 (junior) E Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü TUR 840 ok
104 Turkey Yiğit Yalçın ÇITAK 2001 E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 111 ok
105 Turkey Batuhan TOK 2002 E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 2222 ok
106 Turkey Şahin PARLAK 2002 E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 8002 ok
107 Turkey Kaan KOSKA 2001 E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 8006 ok
108 Turkey Naz YETİL 2003 (junior) E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 8005 ok
109 Turkey Koray AYDIN 2003 (junior) E Turgutreis Belediye Yelken Kulübü TUR 8007 ok
110 Turkey ATIL APİ 2000 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 24 ok
111 Turkey EMİR HAKAN ORDU 2001 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 14 ok
112 Turkey KEREM ERKMEN 2003 (junior) E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 107 ok
113 Turkey İLAYDA VEZİROGLU 2000 B FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 20 ok
114 Turkey BEGÜM ÖZÜM BÖKE 2000 B FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 21 ok
115 Turkey BARTU ÖZGÜR 2001 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 23 ok
116 Turkey AREN CAN CÖMERT 2001 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 17 ok
117 Turkey LEVENT İŞLER 2003 (junior) E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 18 ok
118 Turkey OGUZ ER 2002 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 106 ok
119 Turkey EROLCAN DEMİRDÖVEN 2001 E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 19 ok
120 Turkey ZEYNEP KOÇYİGİT 2001 B FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 16 ok
121 Turkey DURU BAYRAMOGLU 2003 (junior) B FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 13 ok
122 Turkey IRMAK AYKAN 2003 (junior) B FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 8 ok
123 Turkey RÜZGAR REMAN 2003 (junior) E FENERBAHÇE YELKEN KULÜBÜ TUR TUR 15 ok
124 Turkey EFE TULÇALI 2001 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 180 ok
125 Turkey SALİH ÖZKALE 2000 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 178 ok
126 Turkey OSMAN SANLI 2000 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 26 ok
127 Turkey EGE KARAMAN 2000 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 175 ok
128 Turkey AYŞE MELİS TEZCAN 2003 (junior) B Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 1903 ok
129 Turkey ŞİMAL SARILAR 2002 B Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 34 ok
130 Turkey YALIN ZEREN 2004 (junior) E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 86 ok
131 Turkey ATA PAKSEVER 2000 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 68 ok
132 Turkey DELFİN KARA 2002 B Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 179 ok
133 Turkey SILA GÖBEL 2003 (junior) B Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 100 ok
134 Turkey BATU ÖZONUR 2002 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 558 ok
135 Turkey ADA GÖKTAN 2003 (junior) B Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 177 ok
136 Turkey İSMAİL DURMAZ ATEŞ 2001 E Era Bodrum Yelken Kulübü TUR 67 ok
137 Turkey Fatma Nur 2002 B rize gençlik ve spor kulübü TUR 605 ok
138 Turkey İrem Çemberci 2002 B rize gençlik ve spor kulübü TUR 604 ok
139 Turkey Emre Yılmaz 2003 (junior) E Izmit yelken kulübü TUR TUR 57 ok
140 Turkey Metehan Olgun 2001 E Izmit yelken kulübü TUR TUR 470 ok
141 Turkey Dilara Hellaç 1999 B Izmit yelken kulübü TUR TUR 471 ok
142 Turkey Kunter Kunt 1999 E Izmit yelken kulübü TUR TUR 60 ok
143 Turkey KEREM HAS 2002 E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1085 ok
144 Turkey AYÇA KURAL 2002 B GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1097 ok
145 Turkey İDİL İŞSEVER 2002 B GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1088 ok
146 Turkey OZAN TÜRKER 2004 (junior) E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1091 ok
147 Turkey ATEŞ MERCAN 2002 E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1092 ok
148 Turkey EGE GALİP AKTULUN 2001 E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1999 ok
149 Turkey BEHRAM KONGURTAY 2003 (junior) E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1991 ok
150 Turkey EFE DANKİ 2001 E GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ TUR 1994 ok
151 Turkey Beyzanur Tekin 2000 B Sinop Açıkdeniz Yelken Kulübü TUR 1581
152 Turkey Serenat Çobanoğlu 2002 B Sinop Açıkdeniz Yelken Kulübü TUR 1582
153 Turkey Kardelen Aldemir 2001 B Sinop Açıkdeniz Yelken Kulübü TUR 1583
154 Turkey Onat Kafkas Böke 2003 (junior) E Sinop Açıkdeniz Yelken Kulübü TUR 1584
155 Turkey Antalya Yelken Kulübü 2000 E Antalya Yelken Kulübü TUR 100 ok
156 Turkey Antalya Yelken Kulübü 2000 E Antalya Yelken Kulübü TUR 101 ok
157 Turkey Antalya Yelken Kulübü 2000 E Antalya Yelken Kulübü TUR 102 ok
158 Turkey Antalya Yelken Kulübü 2000 E Antalya Yelken Kulübü TUR 103 ok
159 Turkey Muratpaşa B. Yelken 2000 E Muratpaşa Belediye Yelken Kulübü TUR 200 ok
160 Turkey Muratpaşa B. Yelken 2000 E Muratpaşa Belediye Yelken Kulübü TUR 201 ok
161 Turkey Muratpaşa B. Yelken 2000 E Muratpaşa Belediye Yelken Kulübü TUR 202 ok
162 Turkey Muratpaşa B. Yelken 2000 E Muratpaşa Belediye Yelken Kulübü TUR 203 ok
163 Turkey Atlas Candemir 2003 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 765 ok
164 Turkey Yiğit Barış Tuna 2004 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 769 ok
165 Turkey Mehmet Oğuzhan Özkaya 2003 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 768 ok
166 Turkey Ege Kangüleç 2001 E Marmara Yelken Kulübü TUR 217 ok
167 Turkey Gürkan Arsan 2005 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 214 ok
168 Turkey Demir Aydınoğlu 2004 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 260 ok
169 Turkey Arda Çavuşoğlu 2005 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 264 ok
170 Turkey Kerem Akça 2005 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 262 ok
171 Turkey Ceren Aray 2005 (junior) B Marmara Yelken Kulübü TUR 213 ok
172 Turkey Ali Demiriz 2003 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 263 ok
173 Turkey Onur Dördüncü 2003 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 261 ok
174 Turkey Batuhan Mutlugil 2003 (junior) E Marmara Yelken Kulübü TUR 259 ok
175 Turkey ECE GÖKSU GÖK 1999 B KARŞIYAKA TUR 94 ok
176 Turkey DENİZ ALTAY 2001 E KARŞIYAKA TUR 132 ok
177 Turkey UYGAR KIZILKAYA 2002 E KARŞIYAKA TUR 135 ok
178 Turkey DERİN BAYTUR 2004 (junior) E KARŞIYAKA TUR 137 ok
179 Turkey EGE ARAŞLIKLAR 1999 E KARŞIYAKA TUR 139 ok
180 Turkey ALİCAN UĞURLU 2002 E KARŞIYAKA TUR 193 ok
181 Turkey TURGUT GÜRBÜZ 2003 (junior) E KARŞIYAKA TUR 92 ok
182 Turkey DORA AVUN 2000 E KARŞIYAKA TUR 133 ok
183 Turkey LEVENT BATU KESKİN 2002 E KARŞIYAKA TUR 1621 ok
184 Turkey EGEMEN ELEVİŞ 2002 E KARŞIYAKA TUR 131 ok
185 Turkey MERİÇ EFE AKTAŞ 2002 E KARŞIYAKA TUR 136 ok
186 Turkey CEM SERT 2000 E KARŞIYAKA TUR 134 ok
187 Turkey BERKAY YILMAZ 2005 (junior) E KARŞIYAKA TUR 192 ok
188 Turkey ALP NAMDAR 2004 (junior) E KARŞIYAKA TUR 194 ok
189 Turkey EGE ÇİKOĞLU 2001 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3530 ok
190 Turkey POYRAZ ÜNAL 2001 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3521 ok
191 Turkey DERYA ERMAN 2002 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3513 ok
192 Turkey MUHAMMED ALİ KAMIŞ 2002 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3500 ok
193 Turkey UTKU ALKAN 2001 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3527 ok
194 Turkey ALÇİN SUBAŞI 2001 B A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 1291 ok
195 Turkey ZEYNEP TUNCALI 2001 B A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3522 ok
196 Turkey EMRE BAL 1999 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3512 ok
197 Turkey ALP COŞKUN 2000 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 35365 ok
198 Turkey ARMAN DURMUŞ 2003 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3535 ok
199 Turkey ALİ ÖZDEN IŞIK 2004 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3502 ok
200 Turkey CAN ERTÜRK 2004 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3507 ok
201 Turkey LARA CİNDOĞLU 2003 (junior) B A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3505 ok
202 Turkey MEMET ARDA PAKDEMİR 2005 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 1283 ok
203 Turkey DENİZ ERMAN 2004 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3508 ok
204 Turkey ÖMER YANKI KUĞU 2003 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3528 ok
205 Turkey EGE YİĞİT DEMİR 2005 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3533 ok
206 Turkey AARON SCHLINCK 2005 (junior) E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3541 ok
207 Turkey MELİS ERTÜRK 2004 (junior) B A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3587 ok
208 Turkey EREN ŞENCAN 2002 E A.R.M.. URLA YELKEN G.S.K TUR 3543 ok
209 Turkey Güliz Kardelen ZEYREK 2000 B ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3011 ok
210 Turkey Gürkan Doğukan KARAKURT 1999 E ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3007 ok
211 Turkey Efe ENGİN 2005 (junior) E ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3009 ok
212 Turkey Efe İlkem TUNCA 2003 (junior) E ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3010 ok
213 Turkey Çınar SARIASLAN 2004 (junior) E ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3002 ok
214 Turkey Aylis UÇAN 2002 B ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3008 ok
215 Turkey Alp Bora KİRTE 2000 E ALİAĞA DENİZ SPORLARI GENÇLİK KULÜBÜ TUR 3003 ok
216 Turkey EGE BATMAZ 2001 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 400 ok
217 Turkey ALİ ENES UZUN 2001 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 600 ok
218 Turkey ALP ÇÖKMEZ 2002 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 79 ok
219 Turkey BİLGE KAAN KÖKTEN 2002 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 84 ok
220 Turkey BERKAY EREN 2001 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 81 ok
221 Turkey ESMA ADALI 2001 B SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 402 ok
222 Turkey DOĞUKAN KAPICIOĞLU 1999 E SİNOP KARADENİZ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ TUR TUR 77 ok
223 Turkey MDYİK MDYİK 2000 E MARİNA DRAGOS YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ (MDYİK) TUR 2000
224 Turkey MDYİK MDYİK 2000 E MARİNA DRAGOS YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ (MDYİK) TUR 2000
225 Turkey Doruk Demircan 2001 E Solo Yelken Kulübü TUR 1492 ok
226 Turkey Erdem Karagöz 2000 E Solo Yelken Kulübü TUR 1499 ok
227 Turkey Arman Tıhmınlıoğlu 2000 E Solo Yelken Kulübü TUR 1495 ok
228 Turkey Berk Emil 2001 E Solo Yelken Kulübü TUR 1491 ok
229 Turkey Tan Emil 2001 E Solo Yelken Kulübü TUR 761 ok
230 Turkey Alp Akış 2002 E Solo Yelken Kulübü TUR 1485 ok
231 Turkey Kaan Selik 2002 E Solo Yelken Kulübü TUR 1498 ok
232 Turkey Umut Dündar 2002 E Solo Yelken Kulübü TUR 744 ok
233 Turkey Poyraz Gülcan 2004 (junior) E Solo Yelken Kulübü TUR 1481 ok
234 Turkey Cem Akdurak 2006 (junior) E Solo Yelken Kulübü TUR 1500 ok
235 Turkey Selim John Akdoğan 2004 (junior) E Çeşme Yelken Kulübü TUR 740 ok
236 Turkey Demir Dirik 2003 (junior) E Çeşme Yelken Kulübü TUR 748 ok
237 Turkey Tan Onat Öğütçü 2005 (junior) E Çeşme Yelken Kulübü TUR 746 ok
238 Turkey Tarhan Öğütçü 2002 E Çeşme Yelken Kulübü TUR 148 ok
239 Turkey Alara Serdar 2002 E Çeşme Yelken Kulübü TUR 1486 ok
240 Turkey Doruk Cider 2004 (junior) E Çeşme Yelken Kulübü TUR 747 ok
241 Turkey ALİ LÖK 2001 E GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 109
242 Turkey SELİN DEREN SOYSAL 2004 (junior) B GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 10
243 Turkey İBRAHİM ÇAKIR 2002 E GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 11
244 Turkey DOĞUKAN KIZIL 2001 E GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 12
245 Turkey ADA DİNÇ 2005 (junior) B GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 13
246 Turkey ILGIM DİNÇ 2002 B GSİM EĞİRDİR YELKEN KÜLÜBÜ TUR 321
247 Turkey Enis Akın 2004 (junior) E Kemer Yelken Kulübü TUR 666 ok
248 Turkey Melis Kültür 2014 (junior) B Kemer Yelken Kulübü TUR 670 ok
249 Turkey Yasmin Kültür 2014 (junior) B Kemer Yelken Kulübü TUR 668 ok
250 Turkey Hande Nur ALIÇ 2014 (junior) B Kemer Yelken Kulübü TUR 667 ok
251 Turkey TBA TBA 2014 (junior) E GALATASARAY TUR 000 ok
252 Turkey TBA1 TBA2 2014 (junior) E GALATASARAY TUR 0000 ok
253 Turkey TBA2 TBA3 2014 (junior) E GALATASARAY TUR 0 ok
254 Turkey TBA4 TBA5 2011 (junior) E GALATASARAY TUR 00 ok
255 Turkey TBA5 TBA6 2011 (junior) E GALATASARAY TUR 0000 ok
256 Turkey Duru Güney 2002 B Açı Yelken Kulübü TUR 1312 ok
257 Turkey Ali Kazmaz 2003 (junior) E Açı Yelken Kulübü TUR 1311 ok
258 Turkey Ali Kutay 2001 E Açı Yelken Kulübü TUR 1313 ok
259 Turkey Kerem Uygun 2003 (junior) E Yeşilyurt Yelken Kulübü TUR 1305 ok
260 Turkey İsmail Deniz Ünel 2002 E Yeşilyurt Yelken Kulübü TUR 1308 ok
261 Turkey İstanbul Yelken Kulübü 1 2014 (junior) E İstanbul Yelken Kulübü TUR ok
262 Turkey İstanbul Yelken Kulübü 2 2014 (junior) E İstanbul Yelken Kulübü TUR ok
263 Turkey İstanbul Yelken Kulübü 3 2014 (junior) E İstanbul Yelken Kulübü TUR ok
264 Turkey İstanbul Yelken Kulübü 4 2014 (junior) E İstanbul Yelken Kulübü TUR ok
265 United Arab Emirates Ebraheem Alhammadi 2001 E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 808 ok
266 United Arab Emirates Abdulla Saif Alamoodi 2001 E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 805 ok
267 United Arab Emirates Mohamed Abdulla Alhammadi 2002 E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 811 ok
268 United Arab Emirates Abdulaziz Alhammadi 2004 (junior) E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 800 ok
269 United Arab Emirates Ali Mohamed Almehairbi 2001 E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 807 ok
270 United Arab Emirates Ali Khamis Albusaeedi 2002 E Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 801 ok
271 United Arab Emirates Salama Almansoori 2002 B Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 804 ok
272 United Arab Emirates Alyazyeh Almansoori 2006 (junior) B Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 813 ok
273 United Arab Emirates Almaha Almarzooqi 2004 (junior) B Abu Dhabi Sailing & Yacht Club UAE 802 ok
Facebook'ta Paylaş
ANASAYFA

YELKEN KULÜBÜ

YARIŞ YÖNETİMİ

SPONSORLAR

İLETİŞİM

Sosyal Medya
  
Dil Seçenekleri
  
Her Hakkı Saklıdır.
© Bodrum International Optimist Regatta.

Web Tasarım Şeref SEVEN

×